Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 480GB SSD, SU650 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive, R/W s
Достапност:
Шифра: 48360
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
A-Data 480GB SSD, SU650 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive, R/W speed up to 520/450MB/s, ASU650SS-480GT-R
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG