Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 240GB SSD, SU650 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive, R/W s
Достапност:
Шифра: 48359
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 240GB SSD, SU650 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive, R/W speed up to 520/450MB/s, ASU650SS-240GT-R
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it