Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 256GB SSD, XPG SX8200 Pro PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid Stat
Достапност:
Шифра: 48350
Гаранција (дена): 1740

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 256GB SSD, XPG SX8200 Pro PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid State Drive, R/W speed up to 3500/3000MB/s, ASX8200PNP-256GT-C
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt