Бренд: Intel
Краток опис: Patriot 480GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU480GS25SSDR
Достапност:
Шифра: 48197
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Patriot 480GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU480GS25SSDR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela