Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 120GB, form factor: M.2 2280, Interface SATA Rev. 3.0 (
Достапност:
Шифра: 48080
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 120GB, form factor: M.2 2280, Interface SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards compatibility to SATA Rev. 2.0 (3Gb/s), up to 500MB/s read, up to 320MB/s write, SA400M8/120G
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt