Бренд: Hitachi
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30E
Достапност:
Шифра: 47919
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30EZRZ OEM
Напреден Филтер
Големина 3.5'' инчи
Диск 3TB
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG