Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 2.5" 500GB WesternDigital 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s,
Достапност:
Шифра: 47587
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 500GB WesternDigital 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s, WD Blue, 7mm height, WD5000LPCX
Напреден Филтер
Диск 500GB
Големина 2.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt