Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 480GB SSD UV500 SATA 3 2.5, SUV500/480G
Достапност:
Шифра: 46559
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Kingston 480GB SSD UV500 SATA 3 2.5, SUV500/480G
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG