Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 240GB SSD UV500 SATA 3 2.5, SUV500/240G
Достапност:
Шифра: 46558
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 240GB SSD UV500 SATA 3 2.5, SUV500/240G
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela