Бренд: Seagate
Краток опис: HDD 1TB Seagate 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda,
Достапност:
Шифра: 46343
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HDD 1TB Seagate 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda, ST1000DM010
Напреден Филтер
Големина 3.5'' инчи
Диск 1TB
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180-citymall-rodenden2
  • Dvojno_555_SDA
  • Dvojno_555_IT
  • dvojno_WG
  • dvojno_TV
  • dvojno__MOB
  • 555-greenje
  • school
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG