Бренд: TeamGroup
Краток опис: TeamGroup 60GB LS Evo SSD, 2,5" SATA III, Speed: Up to 460MB/s M
Достапност:
Шифра: 45804
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TeamGroup 60GB LS Evo SSD, 2,5" SATA III, Speed: Up to 460MB/s Max ; Write: 200MB/s
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it