Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung 1TB 850 PRO Series SSD SATA III, MZ-7KE1T0BW
Достапност:
Шифра: 45659
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung 1TB 850 PRO Series SSD SATA III, MZ-7KE1T0BW
Напреден Филтер
Големина SSD 2.5'' инчи
Диск 1TB SSD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm