Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 120GB A400 SSD SATA3, Form factor: 2,5", Data Transfer:
Достапност:
Шифра: 45290
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 120GB A400 SSD SATA3, Form factor: 2,5", Data Transfer: up to 500MB/s Read and 320MB/s Write, Dimensions: 100.0mm x 69.9mm x 7.0mm, Weight: 41g, SA400S37/120G
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt