Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 2.5" 1TB Toshiba, 5400rpm, 8MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s, 9.5mm
Достапност:
Шифра: 44338
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB Toshiba, 5400rpm, 8MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s, 9.5mm tickness, MQ01ABD100
Напреден Филтер
Диск 1TB
Големина 2.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt