Бренд: Hitachi
Краток опис: HDD 2.5" 500GB HITACHI, 5400rpm 8MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, 7mm t
Достапност:
Шифра: 42379
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 500GB HITACHI, 5400rpm 8MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, 7mm tickness, HGST Travelstar Z5K500, HTS545050A7E680 (0J38065)
Напреден Филтер
Диск 500GB
Вртежи во минута 5400rpm
Големина 2.5'' инчи
Кеш Меморија 8MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt