Бренд: Seagate
Краток опис: Hdd 500GB WD/Seagate, 5900rpm, 8MB Cache, SATA, 3.0Gb/s Pipeline
Достапност:
Шифра: 38946
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 500GB WD/Seagate, 5900rpm, 8MB Cache, SATA, 3.0Gb/s Pipeline
Напреден Филтер
Вртежи во минута 5400rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 8MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt