Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME B450M-K II, AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Generation/R
Достапност:
Шифра: 24879
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 4,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,299 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 199 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 92 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS PRIME B450M-K II, AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Generation/Ryzen with Radeon Vega Graphics/Athlon with Radeon Vega Graphics/Ryzen 1st Generation Processors, AMD Ryzen 2nd Generation/Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors, 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 3466(O.C.)/3200(O.C.)/3000(O.C.)/2933(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz Un-buffered Memory, Dual Channel Memory Architecture, ECC Memory (ECC mode) support varies by CPU, Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors, Total supports 1 x M.2 slot(s) and 4 x SATA 6Gb/s ports, Multi-VGA output support : 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x HDMI 2.0b, Epansion slots: AMD Ryzen 2nd, Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode) *1, AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (max at x4 mode), AMD B450 chipset: 2 x PCIe 2.0 x1, Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s), ASUS LAN Guard, Back I/O Ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45) port(s), 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) Type-A, 2 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), 1 x BIOS FlashBack Button(s), 90MB1600-M0EAY0
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG