Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME B450M-A II, AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Generation/R
Достапност:
Шифра: 24878
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS PRIME B450M-A II, AMD AM4 Socket AMD Ryzen 2nd Generation/Ryzen with Radeon Vega Graphics/Athlon with Radeon Vega Graphics/Ryzen 1st Generation Processors, AMD Ryzen 2nd Generation/Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors, 4 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 3466(O.C.)/3200(O.C.)/3000(O.C.)/2933(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz Un-buffered Memory, Dual Channel Memory Architecture, ECC Memory (ECC mode) support varies by CPU, Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors, Total supports 1 x M.2 slot(s) and 6 x SATA 6Gb/s ports, Multi-VGA output support : HDMI/DVI-D/D-Sub ports, Supports HDMI 2.0b with maximum resolution of 4096 x 2160 @ 60 Hz, Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz, Supports D-sub with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz, Expansion slots: AMD Ryzen 2nd, Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode) *1, AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (max at x4 mode), AMD B450 chipset: 2 x PCIe 2.0 x1, Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s), ASUS LAN Guard, Back I/O Ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45) port(s), 2 x USB 3.2 Gen 2 (teal blue) (2 x Type-A), 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) Type-A, 3 x Audio jack(s), 1 x BIOS FlashBack Button(s), 90MB15Z0-M0EAY0
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy