Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME B360M-D, Intel Socket 1151 for 9th / 8th Generation
Достапност:
Шифра: 24857
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS PRIME B360M-D, Intel Socket 1151 for 9th / 8th Generation Core Processors, Chipset: Intel B360, Memory: 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory *Dual Channel Memory Architecture, Integrated Graphics Processor- Intel HD Graphics support Multi-VGA output support : HDMI/D-Sub ports , 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 1 x PCI, LAN: Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN, ASUS LAN Guard, Back I/O ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45) port(s), 4 x USB 3.1 Gen 1 (blue) Type-A up to 5Gbps, 2 x USB 2.0, 1 x COM port(s), 1 x 8-channel Audio I/O, MicroATX, 90MB0XP0-M0EAY0
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela