Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME B365-PLUS, Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core
Достапност:
Шифра: 24854
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS PRIME B365-PLUS, Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors , Chipset: Intel B365, Memory: 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory, Integrated Graphics Processor- Intel HD Graphics support Multi-VGA output support : HDMI/DVI-D/D-Sub ports, Supports HDMI 1.4b with max. resolution 4096 x 2160 @ 24 Hz, Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz, Supports D-sub with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz, Supports AMD 2-Way CrossFireX Technology, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (max at x4 mode), 4 x PCIe 3.0/2.0 x1, Intel B365 Chipset : 1 x M.2 Socket 3, , with M Key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)*1, 1 x M.2 Socket 3, , with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode), 6 x SATA 6Gb/s port(s) gray, Support Raid 0, 1, 5, 10, Intel Optane Memory Ready, Intel CPU with Intel Rapid Storage Technology support (RAID 0 & RAID 1), Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s), ASUS LAN Guard, Realtek ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC, Back I/O Ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45) port(s), 4 x USB 3.1 Gen 1 (blue) up to 5Gbps, 2 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), 90MB11H0-M0EAY0
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy