Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS PRIME B360M-A, Intel Socket 1151 for 8th Generation Core Processors, Chipset: Intel B360, Memory: 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory *Dual Channel Memory Architecture, Integrated Graphics Processor- Intel HD Graphics support Multi-VGA output support : HDMI/DVI-D/D-Sub ports , Supports HDMI 1.4b with max. resolution 4096 x 2160 @ 24 Hz / 2560 x 1600 @ 60 Hz, Supports DVI with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz, Supports D-sub with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz, LAN: Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s), Back I/O ports: 1 x PS/2 keyboard (purple), 1 x PS/2 mouse (green), 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45) port(s), 2 x USB 3.1 Gen 2 (teal blue)Type-A, up to 10Gbps, 1 x USB 3.1 Gen 1 USB Type-CTM up to 5Gbps, 2 x USB 2.0, 1 x 8-channel Audio I/O, MicroATX
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela