Бренд: Asrock
Краток опис: ASROCK Z370 PRO4, Supports 8th Generation Intel Core Processors
Достапност:
Шифра: 24799
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASROCK Z370 PRO4, Supports 8th Generation Intel Core Processors (Socket 1151), Supports DDR4 4266+(OC), 2 PCIe 3.0 x16, 3 PCIe 3.0 x1, 1 PCI, 1 M.2 Socket (Key E), AMD Quad CrossFireX, Graphics Output Options: HDMI, DVI-D, D-Sub, supports Triple Monitor, 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC892 Audio Codec), ELNA Audio Caps, 6 SATA3, 2 Ultra M.2 (PCIe Gen3 x4 & SATA3), 8 USB 3.1 Gen1 (1 Type-C, 2 Front, 5 Rear), Intel Gigabit LAN, Intel Optane Memory Ready
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt