Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME H370M-PLUS, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Cor
Достапност:
Шифра: 24786
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS PRIME H370M-PLUS, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™ Processors, Chipset: Intel® H370, Memory: 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory *Dual Channel Memory Architecture, Integrated Graphics Processor- Intel® HD Graphics support Multi-VGA output support: HDMI/DisplayPort /D-Sub ports, Supports AMD 2-Way CrossFireX™ Technology, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (max at x4 mode), 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 1 x M.2 Socket 3*2, with M Key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 2 mode), 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode), 6 x SATA 6Gb/s port(s), gray, Support Raid 0, 1, 5, 10, LAN: Intel® I219V, 1 x Gigabit LAN Controller(s), ASUS LanGuard, Back I/O ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x D-Sub, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45) port(s), 2 x USB 3.1 Gen 2 (teal blue)up to 10Gbps, 3 x USB 3.1 Gen 1 (blue) Type-A + USB Type-CTM, 2 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), MicroATX
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy