Бренд: Asus
Краток опис: ASUS H110M-D 1 x Serial (Com) port, 1 x Parallel port on Back I/
Достапност:
Шифра: 24735
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS H110M-D 1 x Serial (Com) port, 1 x Parallel port on Back I/O ports, Intel® for 6th Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® Processors, Chipset: Intel® H110, Memory: 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4, Expansion Slots: 1 x PCIe 3.0/2.0 x1, 2 x PCIe 2.0 x1, 1 x Gigabit LAN Controller, Back I/O Ports: 1 x PS/2, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x COM port, 1 x Parallel port, 3 x Audio jack(s), Internal I/O Ports: 1 x S/PDIF out header, 1 x Clear CMOS jumper, Accessories: Users Guide, I/O Shield, 2 x SATA 6Gb/s cable(s)
Напреден Филтер
Сокет LGA 1151
Тип без интегриран VGA
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy