Бренд: Asus
Краток опис: ASUS C8HM70-I/HDMI, (On Board) Celeron 847, Chipset HM70, 2DDR3
Достапност:
Шифра: 24151
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS C8HM70-I/HDMI, (On Board) Celeron 847, Chipset HM70, 2DDR3 SO-DIMM(Dual Channel) DDR3 1333/1066, 1 x D-Sub + 1 x HDMI, 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 6Gb/s*1 + SATA 3Gb/s*1, Gb Realtek PCIe, 6+2 CH(HD)
Напреден Филтер
Сокет CPU Onboard (со вграден процесор)
Тип без интегриран VGA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt