Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CPU AMD AM4 Ryzen 5 Box, 3600 3,6 GHz MAX Boost 4,2GHz 6xCore 32MB 65W with Wraith Stealth Cooler 7nm, 100-100000031BOX
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela