Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AMD RYZEN 2600 3.4GHz up to 3.9GHz, Box, AM4, CPU Cores x 6, Threads x 12, Total L1 Cache: 576KB, Total L2 Cache: 3MB, Total L3 Cache: 16MB, Unlocked, TDP: 65W, Memory Interface: DDR4, Memory Channels: 2, YD2600BBAFBOX
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela