Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel I3-9100 3.6G 1151 BOX, 3.6 GHz up to 4.2 GHz, Core Name: Coffee Lake, Core x 4, Thread x 4, 6MB SmartCache, Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630, Sockets: LGA 1151, BX80684I39100
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela