Бренд: Intel
Краток опис: Intel i7-9700KF 3.6 GHz up to 4.9 GHz, Tray, Core Name: Coffee L
Достапност:
Шифра: 33421
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i7-9700KF 3.6 GHz up to 4.9 GHz, Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 8, Thread x 8, 12MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, CM8068403874219
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela