Бренд: Intel
Краток опис: Intel Celeron G4900 3.10GHz Tray, Core Coffe Lake, 2M Cache, 2 C
Достапност:
Шифра: 33286
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel Celeron G4900 3.10GHz Tray, Core Coffe Lake, 2M Cache, 2 Cores, 2 Threads, Intel® HD Graphics 610, Socket 1151,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela