Бренд: Intel
Краток опис: Intel i3-8100 3.6 GHz, Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 4, T
Достапност:
Шифра: 33264
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i3-8100 3.6 GHz, Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 4, Thread x 4, 6MB Cache, Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630, Sockets: LGA 1151
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela