Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESDC72, Tripod projection screen, 72" (1.45m x 1.10m),
Достапност:
Шифра: 62113
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESDC72, Tripod projection screen, 72" (1.45m x 1.10m), Hexangular housing with 70mm diameter, steel stand and housing, 4:3 Format
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF