Бренд: Asus
Краток опис: ASUS GAMING PC G15DK-WB5420W / Win 11 , - Процесор AMD Ryzen™ 5-
Достапност:
Шифра: 52916
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 79,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

75,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 6,650 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,167 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS GAMING PC G15DK-WB5420W / Win 11 , - Процесор AMD Ryzen™ 5-5600X (32M Cache, up to 4.6 GHz), Рам 16GB DDR4 3200MHz, Диск 1TB M.2 SSD PCIE NVME, Графичка карта NVIDIA® GTX1660 TI 6GB DDR6, 500W power supply (80+ Gold peak 550W), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type C), 1x Headphone, 1x Microphone, Windows 11 Home, PN: 90PF02Q1-M00XK0
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG