Бренд: Roline
Краток опис: 11.99.1557-100 VALUE eS-ATA-S-ATA Cable (I-L),0.5m
Достапност:
Шифра: 35118
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.99.1557-100 VALUE eS-ATA-S-ATA Cable (I-L),0.5m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela