Бренд: Brother
Краток опис: Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes
Достапност:
Шифра: 32160
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cutter, Battery and adapter operation (PT2700VPR1)
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela