Бренд: Brother
Краток опис: Brother Drum Unit DR3100 for HL-5240/5250DN/5270DN/5270DN2LT/528
Достапност:
Шифра: 31229
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother Drum Unit DR3100 for HL-5240/5250DN/5270DN/5270DN2LT/5280DW; DCP-8060/8065DN; MFC-8460N/8860DN/8870DW; (up to 25000 pages)
Тип Toner Cartridge
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555