Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (TB-X505L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capa
Достапност:
Шифра: 48758
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo TAB M10 (TB-X505L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1280 x 800 pixels, CPU 2.0GHz ARM Qualcomm QUAD Core, Internal Memory: 32GB, microSD, up to 256GB, RAM: 2 GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v8.01, Battery: Non-removable Li-Ion 4850 mAh,
Напреден Филтер
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 32GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela