Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 10 ( BLACK ) 4G LTE , 10,1 inches IPS LCD capacitiv
Достапност:
Шифра: 48695
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 4 10 ( BLACK ) 4G LTE , 10,1 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1200 x 1920 pixels, Chipset: Snapdragon™ 625, CPU: Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 (14 nm), Internal Memory: 32 GB microSD, up to 256 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 8 MP, autofocus, Secondary Camera: 5 MP, OS: Android OS, v7.0 (Nougat), Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth v4.0, GPS, FM radio, Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh battery,
Напреден Филтер
Екран 10'' инчен
Процесор Octa Core
Меморија 2GB RAM
Диск 32GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela