Бренд: Apple
Краток опис: Apple Smart Keyboard Folio for iPad Air 4 and 11-inch iPad Pro (
Достапност:
Шифра: 50511
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
16,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,417 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 709 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple Smart Keyboard Folio for iPad Air 4 and 11-inch iPad Pro (2nd gen.) - International English, PN: mxnk2z/a
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG