Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 108338 Universal Tablet Mount for Devices with 7-10" (20-26
Достапност:
Шифра: 62080
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Hama 108338 Universal Tablet Mount for Devices with 7-10" (20-26 cm), black, 2-talon locking plate, For horizontal and vertical use
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR