Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00108337 Suction Cup Holder with 2-Talon Locking Plate for
Достапност:
Шифра: 62078
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Hama 00108337 Suction Cup Holder with 2-Talon Locking Plate for Tablet PCs, Holder, Positioning: Horizontal / Vertical.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR