Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Gal
Достапност:
Шифра: 62067
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tabletsSlide-in mounting plate, Firmly hold iPad in the back of the car seat, Clamp with detachable pads fit most bars, 360° rotation, 180° swivel and -20~+20° tilt for best viewing, материјал: Aluminum & Plastic, Diameter of bar:12-16mm,
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR