Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most
Достапност:
Шифра: 62066
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tablets, Slide-in mounting plate, 360°rotation enables portrait and landscape viewing, Flexible arm allows multiple viewing angles, материјал: Aluminum & Plastic
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Струга
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR