Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2
Достапност:
Шифра: 62065
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2/3/4 & most tablets, Soft silicone feet provide tablet a range of friendly viewing angles, ABS plastic white, Dimension(folded):155x210x25mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR