Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-B, Adjustable suction cup car mount holder for iPad
Достапност:
Шифра: 62064
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-B, Adjustable suction cup car mount holder for iPad mini1/2/3/4 & most tablets, Easily attached and secure suction cup to windshield without tools, Powerful large suction cup can be fit both for car and desk, ABS plastic;360°rotate, Stretch length of the middle arm: 105-195mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR