Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-A, Universal Headrest Backseat in the car holder for
Достапност:
Шифра: 62063
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-A, Universal Headrest Backseat in the car holder for iPad1/2/3/4 & most tablets, Attach iPad firmly on the back of headrest, Flexible adjustment allows various viewing angles, Specifications: ABS plastic; Black, 360°rotate, Stretch length of the middle arm: 105-195mm, The diameter of the headrest bar should be less than 12mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Достапност по салони Сетек Стадион
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR