Бренд: ST
Краток опис: USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB
Достапност:
Шифра: 42471

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB Cable included, Bulk PVC Packed
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR