Бренд: ST
Краток опис: USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB
Достапност:
Шифра: 42405

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB Cable included, Retail BOX Packed
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR