Бренд: ST
Краток опис: ST Superior Tecthology 7" Black Keyboard Micro USB + Tablet Leat
Достапност:
Шифра: 39920

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST Superior Tecthology 7" Black Keyboard Micro USB + Tablet Leather Cover
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR