Бренд: Roline
Краток опис: 11.02.8305-5 ROLINE GALAXY to USB 2.0 Connection Cable
Достапност:
Шифра: 39420
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
11.02.8305-5 ROLINE GALAXY to USB 2.0 Connection Cable
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR